ÜMİTCAN UYGUN DAVASINDA GELİŞME | Şehrin Nabzı Haber
  • 21 Ekim 2021

ÜMİTCAN UYGUN DAVASINDA GELİŞME

Ankara’da Esra Hankulu’nun esrarengiz ölümüyle alakalı yürütülen soruşturmada, olayın yaşandığı gece evde olan şüpheli isimler ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Ölüm nedeni incelemeler yapılmak üzere Adli kuruma devredildi.

Ankara’da Esra Hankulu davasında yeni bir gelişme daha oldu. Olay gecesi evde bulunan şüpheliler ile birlik Hankulu’nun da kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Ölüm nedeni belirlenmek için soruşturma dosyası  İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

ÜMİTCAN UYGUN ESRA HANKULU SORUŞTURMASINDA BİR YENİ HABER 

Ankara’da Esra Hankulu’nun şüpheli ölümü nedeniyle yürütülen soruşturma da bir yenilik daha oldu. Olayın üzerinden zaman geçse dahi gerçekler birer birer gün yüzüne çıktı. Olay gecesi evin içerisinde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G. ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu maddenin olduğu belirlendi. Yapılan araştırmalar sonucunda Hankulu’nun kesin ölüm nedenini saptamak üzere, dava dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna devredildi. 

İhbar üzerine olay yerine giden Ankara Mamak’ta ki, yetkililer 25 yaşındaki Esra Hankulu’nun hayatını kaybettiği belirlenmişti. Esra Hankulu’nun ölümüyla alakalı başlatılan soruşturmada Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen şühelilerden Ümitcan Uygun tutuklandı. Yeni bir gelişmeye göre de olay gecesi evde bulunan şüpheli isimler ve Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde olduğu tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedenini saptamak üzere, dava dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna devredildi.

Öncekini Oku

AKSARAY BİLİM MERKEZİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Sonrakini Oku

JANDARMA UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR