Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret | Şehrin Nabzı Haber
  • 20 Ocak 2022

Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun eşi Emine Aydoğdu şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulundu. Şehit-gazi aile ve yakınlarının şehitlerin emaneti olduğunu, devletin ve milletin kahraman şehitlerin ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Emine Aydoğdu şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek hasbihal ettiklerini varsa sorun ve ihtiyaçları ile ilgili görüştüklerini söyledi.

Emine Aydoğdu beraberinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk ve eşi Türkan Aktürk ile 1997 yılında şehit olan Yalçın Sevindi, 2011 yılında şehit olan Yavuz Çoban, 1995 yılında şehit olan Yaşar Geçgil’in ailelerini ziyaret etti.

Kahraman şehitlerin anne ve babaları ile görüşerek bir süre sohbet eden Emine Aydoğdu ve beraberindeki heyet şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Aydoğdu; canlarından bir parça olan hayattaki en önemli varlıkları evlatlarını vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için şehit veren aileleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacaklarını belirtti. Emine Aydoğdu ve beraberindeki heyet daha sonra Kore Gazisi Mehmet Acar’ı ziyaret etti. Gazi Acar ve yakınları ile bir süre sohbet eden Emine Aydoğdu; devlet ve milletin şehit ve gazileri ile var olduğunu onların fedakârlıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirtti

Öncekini Oku

Uyuşturucu Kaçakçılarına Darbe

Sonrakini Oku

Kamu Çalışanlarına Maaş Müjdesi!