Kocasını Mutlu Etmeleri İçin İnternetten 3 Kadın Arıyor! | Şehrin Nabzı Haber
  • 2 Şubat 2023

Kocasını Mutlu Etmeleri İçin İnternetten 3 Kadın Arıyor!

Taylandlı Patthema Chamnan, eşini mutlu etmek için ilginç bir yöntem tercih etti. Yaşadığı hastalık nedeniyle gününün büyük bir bölümü hareketsiz bir şekilde geçirmek zorunda kaldığını ifade eden Chamnan, kocası için 3 yeni eş arıyor. Üstelik Chamnan bunun için internet üzerinden ilan verdi.

 

Tayland’da yaşayan 44 yaşındaki Patthema Chamnan isimli bir kadın yaşadığı rahatsızlıktan sonra evlilik hayatını düzeltmek için alışılmışın dışında bir çözüm buldu. İnternette yaptığı paylaşımda Chamnan kocası için 3 yeni eş aradığını duyurdu. Kadın iş ilanı şeklinde yaptığı duyuruda metreslerinde bulunmasını istediği kriterlerden de söz etti.

“Onun Mutlu Olmasını İstiyorum”

Metreslerinin üniversite mezunu, genç ve bekar olması gerektiğini ifade eden Chamnan hizmetlerinin karşılığında ise kadınların her birine bölgenin asgari ücreti olan 342 sterlinlik (yaklaşık 7 bin 226 TL) maaş ödemesi yapacağını açıkladı.

İş ilanını görünce kocasının çok şaşırdığını dile getiren Chamnan, “Kocam tek başına çalışıyor ve onun mutlu olmasını istiyorum. Ayrıca evde birlikte yaşayacağımız yeni kadınların olması fikri bana çok ilginç geliyor” dedi.

İşte Kriterleri…

İş ilanında adayların sahip olması gereken kriterlerden de söz eden Chamnan, “Adayın çocuk sahibi olmaması gerekiyor. Eğitimli ve kültürlü olmalarını istiyorum. Benimle iyi iletişim kurmaları gerekiyor. Aynı zamanda eşimi fiziksel olarak memnun etmeyi başarabilmeleri şart. Bana eşlik edecekleri için iyi bir kişiliğe sahip olmalılar” diye konuştu.

Eşinin iş ilanını tesadüf eseri sosyal medyada gördüğünü belirten koca Pattagon ise, “Karım bana benimle ilgilenecek birini bulmak istiyor. Aile şirketimizde çalışacak yeni personel gibi bir iş ilanı verdiğini söyledi.

Bunu öğrendiğimde şoke oldum. Benim gibi olmak isteyen diğer erkekler bu konuda eşleriyle iletişime geçsinler. Eşlerinden izin istesinler ki ileride sorun çıkmasın. 

Asla bir metresim olsun istemedim ama karım teklif ettiği için reddetmeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

Öncekini Oku

Dar Gelirli Vatandaşlara 3 Ayrı Destek Paketi!

Sonrakini Oku

“Her Şeye Rağmen Eğitim”