Jelibon cenneti Türkiye’ye hoş geldiniz | Şehrin Nabzı Haber
  • 27 Kasım 2022

Jelibon cenneti Türkiye’ye hoş geldiniz

Türkiye gündeminin günlük değil artık saatlik değiştiği bu zamanlar da yeni gündemimiz Adıyaman ilinde bulunan Jelibon rezervi oldu. Araştırmalar sonucu bulunan Jelibon rezervi, devletimizin kasasına kaç milyar dolar girdi sağlar şu an hesaplanamıyorken vatandaşları büyük bir heyecan sarmaya başladı bile.

Ekonomi açısından zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemde, kapsamlı araştırmalar sonucu bulunan Jelibon rezervi; açlık sınırının katlanarak Tanrı Dağlarına çıktığı bu süreçte, Asgari ücretle yaşamaya değil, nefes almaya çalışan vatandaşın umudu oldu. İçerisinde birçok element bulunan bu Jelibonlar işlendiğinde, ülkemiz her zaman olduğu gibi şaha kalkacak.

Jelibon rezervi, alanında uzman kişilerin araştırmalarına ve değerlendirilmesine bırakıldı. Ülkemiz için hassas bir konu olan Jelibonlar, ülkemizde meydana gelen birçok felaketi, sel ve yangıları, açlık ve yoksulluk sınırını unutturup, Türkiye’yi Jelibon cennetine çevirmesi bekleniyor. Bilirkişilerin incelemeleri ve raporlaması halk tarafından dört gözle beklenirken, Jelibonların ülkemize kattığı değerden dolayı yönetmenlerin ve reklamcıların yeni gözde konusu Jelibonlar olacak gibi. Sağlıcakla kalın.

Esra Uygur

 

 

 

 

 

 

Öncekini Oku

Astroloji: 29 Haziran Yengeç burcunda Yeni Ay burç yorumları

Sonrakini Oku

Jandarmadan “Traktör Kullanımında Güvenlik” Bilgilendirmesi