İYİ PARTİ’Lİ ERKAN: MEDENİYET YOLUNUN TAŞLARINI CESURLAR DÖŞER. | Şehrin Nabzı Haber
  • 29 Mart 2023

İYİ PARTİ’Lİ ERKAN: MEDENİYET YOLUNUN TAŞLARINI CESURLAR DÖŞER.

Aday adaylığı başvurularının tamamlanmasına kısa bir süre kala Aksaray İyi Parti il binasında gerçekleştirilen aday tanıtım programında Ecz. Evren Erkan adaylığını duyurdu.

Açıklamasında işsizlik oranı ve enflasyon artışına değinen Erkan, hastanelerde yaşanan randevu sorunu ve yaşanmakta olan ilaç krizine dikkat çekti.

Genel başkanımız SN. Meral Akşener liderliğinde milletimizi liyakatimizle yükselteceğimiz, gençlerimizin rahat nefes alacağı korkmadan düşüncelerini söyleyebileceği bir Türkiye olacak. Medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer şiarıyla yorulmadan çalışacağız. Atatürk’ümüzün dediği gibi dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar.

İfadelerini kullanan Evren Erkan “genç, liyakatlı vizyonumla önümüzdeki yapılacak seçimlerde Aksaray milletvekili aday adayı olduğumu ilan ediyor, sürecin aziz milletimize, genel başkanımıza, partimize ve şahsıma hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan diliyorum” dedi.

Evren Erkan Kimdir?

1981 yılında Aksaray’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Aksaray ilinde tamamlayıp üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde başarıyla bitirdi.

2005 yılında kurtuluş mahallesinde Erkan Eczanesi ismi ile eczanesini açtı, aynı isimle ve aynı yerde hizmet etmekte.

Evli ve iki çocuk babası Erkan, İyi Parti Genel Merkezi Sağlık-ARGE Komisyon Üyesi olarak görev yapıyor.

Öncekini Oku

40 Gündür Aranıyordu Cenazesi Enkaz Altında Bulundu

Sonrakini Oku

İYİ PARTİ ADAY ADAYI TANITIMINA MİLLETVEKİLİ EREL’İN SÖZLERİ DAMGA VURDU

Bir Yorum Bırak