İYİ PARTİ İL BAŞKANI ve MERKEZ İLÇE BAŞKANI OYLARINI KULLANDI | Şehrin Nabzı Haber
  • 25 Eylül 2023

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ve MERKEZ İLÇE BAŞKANI OYLARINI KULLANDI

İYİ PARTİ İL BAŞKANI CUMALİ ASAL:
“Güneşli günleri göreceğiz”

Seçimlerin hem Türkiye hem de Aksaray için hayırlı olmasını dileyen İyi Parti İl Başkanı Cumali Asal, “Bugün, güneşli günleri göreceğiz.” dedi.
Oyunu Kılıçaslan İlkokulu 1060 nolu sandıkta kullanan İyi Parti İl Başkanı Cumali Asal, “Bugün 13. Cumhurbaşkanımızı ve 28. Dönem milletvekillerimizi seçeceğiz. Büyük gün. Güneşli günleri göreceğiz bugün. Millet İttifakı’nın çoğunlukta olduğunu vatandaşlarımızın bize karşı teveccühü olduğunu görüyoruz. Bizi bağırlarına bastılar. Bütün Aksaraylı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI OSMAN YILMAZ:
“Aydınlık bir sabaha uyanacağız”
Seçimlerin, Aksaray’a hayırlı olmasını dileyen İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz, “Aydınlık bir sabaha uyanacağız.” dedi.
Oyunu, Hacı Kerim Yardımlı İmam Hatip Ortaokulu 2085 nolu sandıkta kullanan İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz, “6 aydır sahada çalışıyoruz. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, girmediğimiz gönül bırakmadık. Halil İbrahim sofrasını kurduk. İnşallah, bugün Millet İttifakı’nı iktidar olarak, Kemal Kılıçdaroğlu’nu da 13. Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz. Aydınlık bir sabaha uyanacağız. Hayırlı seçimler diliyorum. Seçimlerin, vatanımıza, milletimize, Aksaray’ımıza hayırlı olsun. Şimdiden seçilecek olan vekillerimize hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Öncekini Oku

Hüseyin Altınsoy: “Katılım oranı çok yüksek”

Sonrakini Oku

Son Dakika: Sandıklar kapandı, oy sayım işlemi başladı!