“İKTİDARIN PEMBE TABLOLARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR” | Şehrin Nabzı Haber
  • 16 Haziran 2021

“İKTİDARIN PEMBE TABLOLARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, il yöneticileriyle birlikte Aksaray’da ilçeleri ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi. 
 
Aksaray’ın sokaklarında gerçek sorunları tespit ederek gündeme taşıyan Ertürk iktidarın çizdiği pembe tabloların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Önceki hafta Ağaçören, Sarıyahşi ilçelerini ziyaret eden, bu hafta ise Ortaköy’de halkla buluşan Ertürk; sokaktaki vatandaşın, işçinin, esnafın ve öğrencilerin iktidara tahammülü kalmadığını belirterek çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini kaydetti.
 
Toplumun tüm kesimleriyle buluşacaklarını vurgulayan Ertürk “Her geçen gün daha çok zarar eden esnafın, bir yandan yüksek maliyetlerle bir yandan kuraklıkla mücadele eden çiftçinin, evde tencere kaynasın diye büyük fedakarlıklarda bulunan ev hanımlarının, ‘şimdi biz kaçıncı sınıfa geçtik’ diye soran öğrencinin sorunları hepimizin sorunudur. İktidar halkın sorunlarına uzak pembe tablolar çizmektedir. Gerçek dışı büyüme rakamları açıklayarak kendini kandırmaktadır. Dinlediğimiz hiç kimsenin iktidara tahammülü kalmamış, sabrı tükenmiştir. Halkımız, önüne konulacak sandığı beklemektedir. CHP olarak tüm kadrolarımızla hak, hukuk ve adaleti sağlamak için göreve hazırız. Toplumun tüm kesimleri ile aralıksız görüşmelerimiz tüm hızıyla devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

Öncekini Oku

“ÇİFTÇİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Sonrakini Oku

ŞAMPİYON JİMNASTİKÇİ ONBAŞI GENÇLER İÇİN İLHAM KAYNAĞIDIR

Bir Yorum Bırak