Diş Hekimliği Fakültesi’nde Çalışmalar Sürüyor | Şehrin Nabzı Haber
  • 26 Haziran 2022

Diş Hekimliği Fakültesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Diş Hekimliği Fakültesi’nin aktif hale gelebilmesi adına yürütülen çalışmalar devam ediyor.

ASÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz, beraberinde Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Eser, Yapı İşleri ve Mali İşler Dairelerinin Başkanları ve personeli ile birlikte

Kapadokya Üniversitesi ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültelerinin yöneticilerini ziyaret etti. ASÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nin aktif hale gelebilmesi adına yoğun şekilde çalıştıklarını kaydeden Prof. Deligöz, “Laboratuvarlar, eğitim ve tedavi alanları, öğrenci alım süreçleri, toplumsal sağlık faaliyetleri gibi önemli hususlarda fikir alışverişi yapmak ve yol haritasını gözden geçirmek amacıyla düzenlediğimiz ziyaretler son derece verimli oldu. Aynı havzada bulunan yükseköğretim kurumlarıyla eğitim-öğretim, araştırma ve sosyal-kültürel faaliyet alanlarında yakın ilişki içerisindeyiz” dedi.

Rektör Yardımcısı Deligöz, Diş Hekimliği Fakültesi’nin ASÜ’deki sağlık yatırımlarının en önemli parçalarından birisi olduğunu vurgulayarak, sürecin her aşamasını titizlikle takip ettiklerini belirtti.

Öncekini Oku

ASÜ, THE’NIN HAZIRLADIĞI ASYA SIRALAMASINDA 501+ BANDINDA

Sonrakini Oku

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Bir Yorum Bırak