“Biz, Bir ve Beraber Oldukça Ülkemize Hiç Kimse Pranga Vuramayacak” | Şehrin Nabzı Haber
  • 20 Ocak 2022

“Biz, Bir ve Beraber Oldukça Ülkemize Hiç Kimse Pranga Vuramayacak”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Esnafımızı, müteşebbisleri, yatırımcımızı faizden koruyacağız, vatandaşımızı yüksek kura, enflasyona ezdirmeyeceğiz. Çeşitli manipülasyonlarla dolar kurunu akıldışı yükseltenlere en güzel cevabı verdik, inşallah her geçen gün yansımalarını etiket fiyatlarında da göreceğiz” dedi.

AK Parti’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni ekonomi modeli vatandaşa bire bir anlatma mesaisi tüm hızıyla devam ediyor.

Aksaray İl Teşkilatı’nın da bu amaçla tüm birimleriyle sahada olduğunu bildiren Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, il merkezi ve ilçelerde hanelere ve işyerlerine ulaşılarak yeni ekonomik modelle ilgili bilgileri içeren broşürlerin dağıtıldığını aktardı.

Ana kademe, Merkez İlçe, kadın ve gençlik kolları başta olmak üzere tüm teşkilatın, eş zamanlı olarak yeni ekonomik modelle ilgili çalışma yaptığına değinen İl Başkanı Altınsoy, “Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı yeni ekonomi modelimizi tüm halkımıza anlatıyoruz. İl teşkilatımızın tamamı bu eş zamanlı saha çalışmasına katılıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

İl merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerde de broşür dağıtımı yaptıklarını belirten Başkan Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizi özellikle ekonomideki kıskaçtan kurtaracak, aziz milletimizin refahını, kalkınmayı, yatırım ve istihdamı önceleyen yeni ekonomik düzenlemeleri halkımıza anlatmak için sahadayız. 2023, 2053 ve 2073 hedeflerinden şaşmadan güçlü Türkiye için daha çok çalışacağız. Daha öncede dediğimiz gibi yılmayacağız, yorulmayacağız bu ülkenin menfaatleri için gece gündüz tüm teşkilatlarımız ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Esnaf ve vatandaşların desteği ve takdiri ile karşılaştıklarını vurgulayan Başkan Altınsoy, “Dolar 30 TL olacak diyerek felaket tellallığı yapanlar, şimdi nerede? Kafalarını kuma gömseler de bizler onların asıl amacının ne olduğunu gördük. Kur, faiz ve fiyat artışı üzerinden ülkemize milletimize oynanan oyunu görerek, durdurmayı başardık. İşçilerimizin, emeklilerimizin ve memurlarımızın maaşlarını ciddi anlamda arttırarak yanlarında olduğumuzu gösterdik. Biz, bir ve beraber oldukça ülkemize hiç kimse pranga vuramayacak. Gönüllerine dokunduğumuz her bir vatandaşımız Cumhurbaşkanımıza olan güvenlerini ve sevgilerini ifade ettiler. Yaparsa yine AK Parti yapar dediler, çözerse yine Recep Tayyip Erdoğan çözer dediler. Vatandaşlarımızın bu duruşu karşısında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yolumuza devam edeceğiz. Bizlere teveccüh gösteren tüm halkımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Öncekini Oku

Aksaray’da Zehir Tacirlerine Operasyon!

Sonrakini Oku

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda 2021 Yılı Yatırımları Değerlendirildi

Bir Yorum Bırak