BBP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÜNAL BACIK: HER EVDEN BİR OYA TALİBİM | Şehrin Nabzı Haber
  • 3 Haziran 2023

BBP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÜNAL BACIK: HER EVDEN BİR OYA TALİBİM

Aksaray’ın sevilen tanınan deneyimli siyasetçisi, önceki dönem Selime Belediye Başkanlığı yapan, 2023 seçimleri için Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) aday olan Ünal Bacık, Aksaray’daki her haneden bir oya talip olduğunu söyledi.

Büyük Birlik Partisi’nden aday adayı değil, direkt olarak aday olduğunu söyleyen Ünal Bacık, “Bugünden itibaren Aksaray’ı karış karış gezerek, tertemiz bir geçmişi olan ülkemiz ve Aksaray’ımızın gönlünde unutulmaz bir yeri olan Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatıratını ve hayallerini yaşatmak için desteklerinize ihtiyacım var” açıklamasında bulundu.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN HATIRASINI YAŞATMAK İÇİN HER EVDEN BİR OY İSTİYORUZ

Partisinin unutulmaz Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için Aksaray halkından oy isteyen Bacık, “Kıymetli hemşehrilerim 2023 seçimleri çok önemli. Bu seçimde hepimiz vatanın birliği, beraberliği, bekası için sandıklara gideceğiz. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatırasını yaşatmak için her evden bir oy istiyoruz. Şimdiden göstereceğiniz teveccühe teşekkür ederim” dedi.

40 SENEDİR SİYASETİN İÇİNDEYİM

Mesleki kariyerine değinen Bacık, “1965 doğumluyum. Selime kasabasından eski belediye başkanlığı, Doğru Yol belediye başkanlığını yaptım 94-99 yılları arasında. 40 senedir siyasetin içindeyim. Büyük Birlik Partisi’nden milletvekili adayıyım. Aday adayı değilim direkt adayım, 1. sıradayım. Daha önce MHP’de 10 yıl yönetiminde bulundum. AK Parti’de 15 yıl yönetiminde bulundum ve belediye başkan aday adayı oldum” ifadelerini kullandı.

BİZ BAŞARACAĞIZ BU İŞİ

“Aksaray’ın 7 ilçesi, 14 beldesi, 175 köyü, 90 tane yaylasını gezdim” diyen Bacık, “Çalışmalarımızda bize yanlış bakan yok. Tertemiz bir sayfa çalışmalarımız çok süper gidiyor. Biz başaracağız bu işi. Partili partisiz her evden bir oy istiyoruz. Vatanın istikrarı, istikbali için her evden bir oy istiyoruz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda, Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde vatanın birliği ve beraberliği için ölümüne dek varız” dedi.

Öncekini Oku

Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti Polis Kontrol Noktasına Daldı: 5’i Polis 6 kişi Yaralı

Sonrakini Oku

Aksaray’da Hırsızlık Operasyonu: Bir Koli Makarna Bir Koli Çay Çalmış