BAŞKAN ERTÜRK KÖYLÜLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ | Şehrin Nabzı Haber
  • 25 Eylül 2023

BAŞKAN ERTÜRK KÖYLÜLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, Seleciköse köyünü ziyaret ederek köylülerin sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik,  Merkez İlçe Başkanı Talat Karağaç, İl Sekreteri Pelinsu Yıldırım Demir, İl Başkan Yardımcıları Tolga Gökçek, Erdoğan Han ve Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaca ilebirlikte Seleciköse köyünü ziyaret etti. Köy muhtarı Adem Koçak ve köy halkıyla bir araya gelen Ertürk ve beraberindekiler köyün sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Köy halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ertürk, muhtar Köse’ye ve vatandaşlara teşekkür etti. 
ÇİFTÇİ VE KÖYLÜNÜN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
İl teşkilatı olarak köyleri ziyaret ederek sıkıntıları ve talepleri dinlediklerini söyleyen Başkan Ali Abbas Ertürk, “Teşkilat olarak sıklıkla köylerimizi ziyaret ediyoruz. Köylülerimizin sıkıntı ve taleplerini dinliyoruz. Sorunları istişare ediyoruz yapabileceğimiz konularda köylülerimize ve vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Yaşadığı topraklarda doymak isteyen köylülerimize yapılan desteklerin yetersiz olduğunu gördük birçoğu tarlasını hayat pahalılığından dolayı ekemiyor. Bu sorunlarının çözümün partimizde olduğunu çiftçimize ve köylülerimize anlattık.  Ziyaretlerde gördük ki köylümüzün ve çiftçimizin de umudu olan bir partiyiz.” dedi.

Öncekini Oku

ALZHEİMER’IN ERKEN BELİRTİLERİNE DİKKAT!

Sonrakini Oku

Aksaray’da hayırsever iş insanı tarafından yaptırılan lise binası törenle açıldı