BAŞKAN DİNÇER, MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU İLE GENÇLİK VE BİLİM MERKEZİNİ İNCELEDİ | Şehrin Nabzı Haber
  • 27 Kasım 2022

BAŞKAN DİNÇER, MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU İLE GENÇLİK VE BİLİM MERKEZİNİ İNCELEDİ

Bu haber 2020-11-17 13:33:56 eklenmiş

BAŞKAN DİNÇER, MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU İLE GENÇLİK VE BİLİM MERKEZİNİ İNCELEDİ “BİLİM MERKEZİ GENÇLERİMİZE ÇOK GÜZEL FIRSATLAR SUNACAK”

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile beraber Gençlik ve Bilim Merkezi inceledi. Milletvekili Aydoğdu, Bilim Merkezinin sunduğu imkânlara değinerek “Gençlerimiz bilimsel çalışmalarını bu merkezde gerçekleştirecek” dedi.

Aksaray Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezi, açılış için gün sayıyor. Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezi, bilimin ve teknolojinin imkânlarından faydalanmak ve teknolojik gelişmeleri deneyimleme fırsatı yakalamak isteyen gençlere büyük avantaj sağlıyor.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile açılışa hazırlanan Gençlik ve Bilim Merkezini inceledi. Başkan Dinçer, Bilim Merkezinin bölümlerini anlatarak bilim ve teknolojiye meraklı gençlerin deneysel tasarımları burada yapabileceğini belirtti. Başkan Dinçer, Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezinin kapasitesine göre bölgenin en önemli tesislerinden biri olduğunu belirterek “Bilim Merkezimiz açıldığında Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olacak” dedi.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, bilim merkezini çok beğendiğini ifade etti. Bilim ve Teknoloji imkânlarıyla gençlere çok güzel fırsatlar sunulduğunu dile getirerek “Aksaray Belediyemizin hizmete sunacağı bu merkez ile şehirde önemli bir eksiklik daha tamamlanmış oluyor” ifadelerini kullandı.

Öncekini Oku

Hayırseverler tarafından yaptırılan Kur’an Kursu düzenlenen törenle açıldı

Sonrakini Oku

1 YIL 11 AY 26 GÜN SONRA, HAYALLERİ ASÜ’YLE GERÇEK OLDU