Başkan Cumali Asal Mazbatasını Aldı | Şehrin Nabzı Haber
  • 25 Eylül 2023

Başkan Cumali Asal Mazbatasını Aldı

Hafta sonu gerçekleştirilen İYİ Parti Aksaray Teşkilatı 3. Olağan İl kongresinde tek liste ile il başkanlığına seçilen Veteriner Hekim Cumali Asal Aksaray Adliyesinde kalabalık bir katılımla mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

İYİ Parti Aksaray yeni İl Başkanı Cumali Asal’ı mazbata töreninde İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz, İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı iş insanı Ali Karakuş, Aksaray Parti teşkilatı ve basın mensupları da yalnız bırakmadı.

Mazbatasını alan İl Başkanı Cumali Asal yaptığı konuşmada; mazbatasını alırken kendisini yalnız bırakmayan partililer ve milletvekili adaylarına teşekkür ederken ‘’ yapacağımız çok iş var, Genel Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi önce millet, önce memleket, güneşli günlere az kaldı’’ dedi.

 Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz ise 3 aydır kongre süreci ile birlikte yoğun bir süreç geçirdiklerini ve yeni il başkanlarının mazbatasını alması ile birlikte hemen sahalara inmeye başlayacaklarını belirtti. Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz ayrıca ‘’ seçime çok az bir zaman kaldı 5. Ayın 14 üne kadar Milletvekili adaylarımız ile birlikte var gücümüzle çalışacağız’’ dedi.

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ali Karakuş ise ‘’ artık çalışma zamanı, Aksaray için güzel şeyler söyleme zamanı, Aksaray 20 yıldır söz verip tutmayanları unutmadı, unutmayacak. 15 Mayısta iyi bir ülke ve iyi bir Aksaray için her şey çok güzel olacak. Yeni İl Başkanımız Cumali Asal ve yönetimine başarılar diliyorum’’ dedi.

Haber: Derya Özaba

Öncekini Oku

İş İnsanı İrfan Ağaçlı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sonrakini Oku

2 Buçuk Milyon Oyu Görmezden Gelmeyenler, 10 Milyonu Görmezden Gelemezsiniz!