Başkan Altınsoy; "Hep Birlikte Vizyon Sahibi Bir Aksaray İçin Çalışacağız" | Şehrin Nabzı Haber
  • 16 Mayıs 2022

Başkan Altınsoy; “Hep Birlikte Vizyon Sahibi Bir Aksaray İçin Çalışacağız”

Kapısı her gün herkese açık olan AK Parti Aksaray İl Başkanlığı’na gelen vatandaşlar, Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a, tüm talep ve sorunlarını rahatlıkla iletebiliyor.

Vatandaşların sorunlarını, taleplerini, şikayetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için haftanın belirli günlerinde parti teşkilatında diğer günlerde ise bizzat halk ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Aksaray İl Başkanı Altınsoy, mesaisinin büyük bir kısmını teşkilat çalışmalarına ayırması dikkatlerden kaçmıyor.

Özellikle AK Parti olarak, seçimden seçime vatandaşı hatırlayan bir parti olmadıklarını vurgulayan Altınsoy, Bugüne kadar süre gelen bu anlayışın, AK Parti iktidarı ile birlikte son bulduğunu kaydetti.

Gücünü milletinden alan bir siyasi hareket olduklarını dile getiren Altınsoy, “Biz, halka güvenen bir siyasi hareketiz. Yine zorlu yolları aşacak, Türkiye’mizin ve Aksaray’ımızın istikrarlı bir şekilde yükselişi için önümüze bakacağız. Yolumuza devam ederek, hedeflerimize odaklanacağız. Milletvekillerimiz, Merkez ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız kısacası partimiz tüm kademeleriyle saha çalışmalarına devam etmektedir” dedi.

AK kadrolarlar olarak milli ve yerli Cumhur ittifakımız ile birlikte Aksaray’ın her alanda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Altınsoy, “Cumhur İttifakımız ile omuz omuza çalışıyoruz. Şer odaklarına karşı biriz beraberiz hep birlikte Aksaray’ımız için mücadele ediyoruz. Şunu da önemle belirtmek isterim ki, muhafazakarlık ve demokratlık temelinde bir kitle parti olmanın yanın da hangi siyasi partiden olursa olsun kapımız herkese açıktır. Aksaray’ımıza dair heyecanımızı tartışalım, projeleri, farklı konuları tartışalım istiyoruz. Bunu yaparken de birlik ve beraberlik noktasında itilafa düşmeden bu adımları atmak istiyoruz. Hep birlikte vizyon sahibi bir Aksaray için çalışacağız” diye konuştu.

Öncekini Oku

Son Umudumuz Yeni Başhekimde!

Sonrakini Oku

MALAKLI KÖPEKLERİ BİLİMSEL BİR DİSİPLİN İÇİNDE ARAŞTIRILACAK