Balayına Çıktığı Eşini Otel Odasında Bırakıp Hayat Kadını ile Buluştu | Şehrin Nabzı Haber
  • 29 Mart 2023

Balayına Çıktığı Eşini Otel Odasında Bırakıp Hayat Kadını ile Buluştu

ABD’nin Florida eyaletinde balayına çıktığı eşini otel odasında bırakıp bir hayat kadını ile buluşmaya giden 34 yaşındaki damat, 176 kişinin yakalandığı fuhuş operasyonunda gözaltına alındı.

ABD’nin Florida eyaletinde Paul Turovsky (34), polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda yakalanan 176 kişiden biriydi. Ancak onu diğerlerinden ayıran ve dünya medyasında haber olmasına neden olan farklı bir durumu vardı.

Eşinin Uyumasını Fırsat Bilip Buluşmaya Gitti

Turovsky, yakalandığı sırada balayındaydı. Eşi ile bir otelde kalıyordu. Eşinin uyumasını fırsat bildi. Bir reklam aracılığıyla ulaştığı hayat kadınıyla mesajlaştı. Buluşmaya gitti. Ancak karşısında dedektifleri buldu.

‘Boşa Onu’ Çağrısı

Operasyona liderlik eden emniyet biriminden şef Chad Chronister, düzenlediği basın toplantısında “Düğün davetlisi olarak merak ediyorum. Acaba verdiğim düğün hediyelerini geri istemek için geç kalmış sayılır mıyım?” dedi. Turovsky’nin eşi, balayı otelini terk etti. Ancak boşanma davası açıp açmadığı bilinmiyor. Ülke çapında kadına boşanmak istemesi durumunda yardım edileceğine dair birçok kurum ve hukuk bürosundan vaatler yağdı.

Öncekini Oku

Ağustos Enflasyonu Pazartesi Günü Açıklanacak

Sonrakini Oku

Bilim Dünyasından Buzullar Raporu: Artık Çok Geç!