ATSO BAŞKAN ADAYI FATİH BATI PROJELERİNİ DUYURDU | Şehrin Nabzı Haber
  • 2 Şubat 2023

ATSO BAŞKAN ADAYI FATİH BATI PROJELERİNİ DUYURDU

Aksaray Sanayi ve Ticaret Odası adaylarından İş Adamı Fatih Batı ve Mavi Liste adayları Aksaray Okurlar Tesisleri salonunda kahvaltılı bir proje lansman toplantısı gerçekleştirdi. Aksaray iş dünyasından yoğun katılım sağlanan toplantıya, mavi liste adayları ve basın mensupları da katıldı.

İş adamı Fatih Batı proje lansman toplantısında söz alarak projelerini tanıttı.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine aday olan İş adamı Fatih Batı basın toplantısı gerçekleştirdi. Batı, gerçekleştirilen basın toplantısında 19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan seçimde başkan olması durumunda yapacağı dev projelerden bahsetti.

Başkan Adayı Fatih Batı açıklamasında, “Genel olarak bakıldığında sanayicilerimiz, iş adamlarımız, üreticilerimiz ve yatırımcılarımız devletimizin bekası ve milletimizin refahı adına çalışmaktadır. Farklı sektörlerde olsak da hepimizin ortak paydası vatandır. Biz, bu düsturu ilke edindik. Attığımız her adımın ticari ve mesleki olduğu kadar insani bir karşılığının olduğu bilinciyle yola çıktık, bu bilinçte bir ekip oluşturduk. Üretmekten, yenilenmekten ve gelişmekten başka şansımız yok. Bu noktada ATSO, çok önemli bir noktada durmaktadır. Çağ dönüşüyor, üretim ve tüketim alışkanlıkları farklılaşıyor. Artık geleneksel yöntemler yerini bilime, otomasyona, Ar-Ge’ye, dijital uyumlanmaya bırakıyor. Bizler, ASO’nun bu yenilenen bakış açılarıyla yönetilmesi gerektiğini savunuyoruz. Tarımdan hayvancılığa, turizmden hizmet sektörüne, sanayi üretiminden e-ticarete uzanan geniş bir yelpazede, tüm çalışmaların yeniden kurgulanması gerekiyor. Pek çoğu bugüne kadar çok fazla dillendirilmemiş, düşünülmemiş onlarca yenilikçi projemiz var. Oldukça kapsamlı bir yoğunluğa sahip tüm bu projelerimizin ayrıntılarını, ileriki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Saygıdeğer katılımcılar;

Ortak aklın gücüne inanıyor, kıymetli üyelerimizin desteklerine güveniyoruz. Sözlerime son verirken şu hususun altını özellikle çizmek isterim; daha önceki Oda Yönetimleri de ellerinden geleni yaptılar ve şehrimiz için çalıştılar. Kendilerine, sundukları her katkı için çok teşekkür ediyoruz ama biz, daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; yenilik geliştirir…

Bu duygu ve düşüncelerle ATSO Yönetimine adaylığımızı açıklıyor, katılımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Üyelerimizin teveccüh göstermesi halinde, doğrudan onların gereksinimlerini karşılayacak bir takım çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalar ana başlıklar halinde şöyle;

Mobilyacılar Sitesi kurulacak.

Toptancılar Sitesi kurulacak.

Tekstil Kent kurulacak.

Ayakkabıcılar Sitesi kurulacak.

Tır, Kamyon ve Traktör Galericileri Sitesi kurulacak.

Belediyelerle görüşüldükten sonra tır, kamyon ve minibüs garajı kurulacak.

Turizm Kent kurulacak.

Kapadokya’nın giriş kapısı değil kalbi olan Aksaray’da yatak kapasitesinin arttırılması için girişimler başlatılacak ve Aksaray turistik turların ana güzergâhlarından birisi haline getirilecek. “dedi.

Haber: Derya Özaba

Öncekini Oku

Ailelerin yüzde 87’si hava kirliliğinden kaygılı

Sonrakini Oku

ATSO SEÇİMLERİNDE SANDIK KIRMIZI DEDİ,İTİRAZ ÜZERİNE OYLAR YENİDEN SAYILACAK!