Aksaray Gelecek Partisi İl Başkanlığı Devir Teslim Töreni İftar Programında Gerçekleşti | Şehrin Nabzı Haber
  • 16 Mayıs 2022

Aksaray Gelecek Partisi İl Başkanlığı Devir Teslim Töreni İftar Programında Gerçekleşti

Aksaray Gelecek Partisi İl Başkanlığı devir teslim törenini gerçekleştirmek üzere, Gelecek Partililer iftar yemeğinde buluştu. Yemekten sonra gerçekleşen devir teslim törenine, Gelecek Partisi Bölge Koordinatörü Başkanı Hasan Hüseyin Bozok katıldı. Aksaray Gelecek Partisi İl Başkanı Muhammed Dilmaç’ın Gelecek Partisi Genel Merkezine atamasının gerçekleşmesi sebebiyle, boşalan İl Başkanlığı koltuğuna yeni başkan olarak Gafur Yıldız atandı.

Konuşmalarına misafirleri ve basın mensuplarını selamlayarak başlayan Gelecek Partisi Bölge Koordinatörü Başkanı Hasan Hüseyin Bozok; “Değerli basın mensubu arkadaşlarımız öncelikle, Eski Başbakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun hepinize selamlarını iletiyorum. Kendisi inşallah Aksaray’ımızı en kısa zamanda tekrar ziyaret edecek. Genel başkanımız Konyalı olduğu için hemşehriniz sayılır. Aksaray’da olma nedenlerimiz İl Başkanlığı görevinde bir devir teslim yapacağız değerli arkadaşlar. Kurucu İl Başkanımız Muhammed Dilmaç Bey’e huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum. En zor günlerde en zor şartlarda bayrağı aldı bugüne kadar getirdi. İnşallah bugün itibariyle de Gafur Yıldız kardeşimiz İl Başkanlığını göğüsleyecek ve bayrağı en zirveye taşıyacak. Aksaray’ımızı layık olduğu yere getireceğini düşünüyorum. Muhammed başkanımıza da inşallah güzel görevler takdim edeceğiz. Her ikisine de hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Aksaray Gelecek Partisi Eski İl Başkanı Muhammed Dilmaç ise konuşmalarında,  2020 – 17 Temmuz da kurduğumuz Gelecek Partisi İl Başkanlığı Teşkilatımızı bugüne kadar getirdik. Bundan sonra da Gafur Yıldız kardeşime devredeceğim. Yeni başkanımıza bundan sonraki İl Başkanlığı görevinde başarılar diliyorum hayırlı uğurlu olsun. Görevimi de kendisine devrediyorum teşekkür ederim. İfadelerinde bulundu.  

Aksaray Gelecek Partisi Yeni İl Başkanı Gafur Yıldız; “Genel Merkezimizin bize vermiş olduğu görevin bilinci ve sorumluluğu altındayız” dedi. Konuşmalarına şu sözlerle devam eden Başkan Yıldız, Sayın Muhammed Başkanımın da duyurduğu gibi ondan aldığımız bayrağı en üst seviyelere taşımak için ben ve ekip arkadaşlarımla beraber gereken çalışmaları yapacağız. Herkese teşekkür ediyorum diyerek konuşmalarına son verdi.

Aksaray Gelecek Partisi İl Başkanlığı devir teslim töreninin gerçekleşmesi ardından, Gelecek Partisi Bölge Koordinatörü Başkanı Hasan Hüseyin Bozok, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Partililerin ve davetlilerin yoğun katılım sağladığı tören fotoğraf çekimi ile son buldu.

Öncekini Oku

Fırtına Hayatı Felç Etti!

Sonrakini Oku

Şiddetli Kum Fırtınası Mandırayı 3. Kez Yıktı