"Aksaray bulunduğu jeopolitik konumu, hayırseverlik ve kalbi duyguları itibariyle Türkiye’ye model olacak bir il" | Şehrin Nabzı Haber
  • 26 Haziran 2022

“Aksaray bulunduğu jeopolitik konumu, hayırseverlik ve kalbi duyguları itibariyle Türkiye’ye model olacak bir il”

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk’ün ortak organizasyonunda Ziraat Odası bahçesinde köy ve merkez mahalle muhtarları ile birim amirlerinin katılımıyla iftar programı düzenlendi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu yaptığı konuşmasında; “Kim ne derse desin yürümeye, iyilik yapmaya, iyilikleri biriktirmeye bu ili model bir şehir yapmaya el birliği ile gönül birliği ile devam edeceğiz” dedi.

Vali Hamza Aydoğdu; birlik ve beraberliğin önemine dikkat çektiği konuşmasında “Bir ilde birlik beraberlik varsa Allah’ın rahmeti orda olur. Aksaray bulunduğu jeopolitik konumu, hayırseverlik ve kalbi duyguları itibariyle Türkiye’ye model olacak bir il. Bu ilde STK’larla, muhtarlarımızla tüm birimlerimizle, iyilikler oluşturmaya ve yaymaya devam ediyoruz. Kim ne derse desin yürümeye, iyilik yapmaya iyilikleri biriktirmeye bu ili model bir şehir yapmaya el birliği ile gönül birliği ile yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir yerde başarı varsa. Bunu tek kişinin yapmadığını vurgulayan Vali Aydoğdu; “Bu başarıda siyaset mekanizmasının, STK’ların, belediyelerin, halkın ve herkesin o başarıda bir payı vardır. Başarı çok iyi bir ekip işi ile olur. Gönülden yapmak samimi davranmak o ekibin başarılı olması için çok büyük bir vesiledir. Gönül kapılarını bize açtığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin ’diye konuştu.

Programda konuşma yapan Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş düzenlenen programa katılım sağlayan davetliler teşekkür ederek; Aksaray’ın bu Ramazan ayı’nı çok farklı şekilde yaşadığını bu hususta Vali Hamza Aydoğdu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen programlardan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Programa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, Emniyet Müdürü Murat Kolcu,  Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, birim amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Öncekini Oku

Bakan Karaismailoğlu; “Mühendis ihraç eder hale geldik”

Sonrakini Oku

Otomobil fiyatlarına yeni zamlar kapıda!