AK Parti Güzelyurt Gençlik Kolları Başkanı Okan Yalçın’ın Vefatı Dolayısıyla Bayramlaşma Programı İptal Edildi – Şehrin Nabzı Haber
AksarayBölgesel

AK Parti Güzelyurt Gençlik Kolları Başkanı Okan Yalçın’ın Vefatı Dolayısıyla Bayramlaşma Programı İptal Edildi

1.61KGörüntüleme

Geçtiğimiz çarşamba günü yaşanan elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Güzelyurt Gençlik Kolları Başkanı Okan Yalçın’ın vefatı, parti camiasında derin bir üzüntüye neden oldu. Bu acı kaybın ardından, AK Parti Aksaray teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla yapılması planlanan geleneksel bayramlaşma programını iptal etme kararı aldı.

Parti teşkilatı, sosyal medya hesaplarında profil fotoğraflarını toplu halde vefat eden Gençlik Kolları Başkanı Okan Yalçın’ın fotoğrafı ile değiştirdi.  Okan Yalçın’ın anısını yaşatmak  amacıyla toplu halde yapılan bu hareket toplumda takdirle karşılandı.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, acı kaybı duyurmak ve bayramlaşma programlarının iptal edildiğini açıklamak için bir mesaj yayınladı. Aktürk mesajında, Okan Yalçın’ın vefatının parti içinde büyük üzüntü yarattığını vurgulayarak, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Haber: Aslı Özaba