AK Parti Aksaray Teşkilatı STK’larla Bir Araya Geldi | Şehrin Nabzı Haber
  • 2 Şubat 2023

AK Parti Aksaray Teşkilatı STK’larla Bir Araya Geldi

AK Parti Aksaray Teşkilatı Aksaray’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Toplantıda ülke ve Aksaray’a dair konular istişare edildi.

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy’un katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda STK temsilcileri sorunlarını, görüş ve önerilerini paylaşma imkânı buldu.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana toplumun önünde bulunan sivil toplum örgütlerinin görüşlerine çok önem verdiğini dile getiren Milletvekili Aydoğdu, her fırsatta STK temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını, toplumu temsil eden bu örgütlerin görüşlerinin, düşüncelerinin ve fikirlerinin kendileri açısından önemli olduğunun altını çizdi.

Gönüllülük esasına dayalı birer iyilik hareketi olarak kurulmuş tüm sivil toplum kuruluşlarını güçlü Türkiye’nin en büyük teminatı ve zenginliği olarak değerlendiren Aydoğdu, birlikte aziz millete hizmet yolunda, daha gidilecek çok yolun, yapılacak çok işin olduğunu vurguladı.

Devlet-Siyaset-STK iş birliğinin sorunların kolayca çözülebilmesinde kilit rol oynadığını aktaran Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “STK’larımızın getirdiği öneri, teklif ve çözümler bizler için kıymetlidir, çalışmalarımızın zeminini oluşturmaktadır. Bu noktada STK temsilcilerimize, samimiyetle sorumluluk yüklenme görevi düşmektedir. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz ve ilimiz için yapacak çok işimiz, birlikte yürüyeceğimiz yolumuz var. Bu ülke için hizmet eden herkes bizim için çok kıymetli, daha anlamlı. Şehrimizin gelişmesine katkı veren STK’larımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Aksaray’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları (STK) başkan ve temsilcilerinden gelen talepler dinlendi.

Öncekini Oku

İlk Ataması Aksaray’a Yapılan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı

Sonrakini Oku

Konut Satış Rakamları Açıklandı